Кучер Олексій Володимирович


Харківський адвокат, відомий своєю активною боротьбою з беззаконням у судових та правоохоронних органах. Викладач у Вищій школі адвокатури. Має дві вищі освіти. Одружений, виховує двох доньок. Людина з твердою громадянською позицією, з креативними ідеями та нестандартними рішеннями. Працював у суді та прокуратурі, знає «систему» влади зсередини. Після цього досвіду вирішив обрати незалежну професію адвоката і допомагати людям боротися за правду та справедливість.

Illustration
icon

Цінності

Відданість своїй справі, реалізація покликання, відповідальність за взяті зобов’язання у всіх сферах, здоровий спосіб життя, саморозвиток, щаслива родина та здорові діти у процвітаючій, розвинутій державі.

icon

Цілі

Скасувати пільги та привілеї депутатів, встановити для них відповідальність; створити владу для людей без корупції; підвищити рівень життя населення; реально втілити програму, складену за участю населення округу.

icon

Соціальна відповідальність

Якісно виконувати роботу, регулярно звітувати про виконану роботу, відвідувати округ, спілкуватися з населенням, нести відповідальність за свої рішення, дії або бездіяльність.

Програма

  • 01. Боротьба з кнопкодавством і прогуламиВведення відповідальності за голосування депутатом чужою карткою, незаконну передачу своєї картки, прогули засідань, за прийняті рішення. Введення можливості притягнення депутата за ці дії до кримінальної відповідальності та позбавлення його статусу депутата.

  • 02. Контакт з народомЧіткий графік зустрічей та звітування в окрузі перед населенням, постійний контакт у соціальних мережах, будування взаємовідносин із населенням за принципом «звернення - невідкладна реакція».

  • 03. Підвищення рівня життя населенняПрацюючі медична та пенсійна реформи, спрощення доступу до освіти та роботи, сучасні дороги та якісні перевезення, детінізація економіки, гідні заробітні плати та спрощення системи оподаткування.2019 © Cайт створено на Weblium

Політика конфіденційності